ART / Misc. paintings / Giclée 14717009

nr 1471 7009

GICLÉE

Dan Sapunar, "Vector". Signed, numbered 30/30. Tryck på canvas, outer dimensions including frame: 50x50 cm, unframed,

Gicléetryck, Dan Sapunar, "Vector". Signerad, numrerad 30/30. Tryck på canvas, yttermått inklusive ram: 50x50 cm, oramad

Monday May 30 2022
at 20:55:50